Przedszkole Pyza i Ja
Jako niepubliczna jednostka opieki nad najmłodszym dzieckiem, planujemy pełną ofertę zajęć – od typowej zabawy dla roczniaków, poprzez ćwiczenia o teatrze, naukę języka obcego, zajęcia zręcznościowe, spacery na łono natury, po ukierunkowane zajęcia mające na celu całościowy rozwój małego dziecka. Przedszkole Prądnik Biały zaprasza.

Przedszkole i Żłobek “Pyza i Ja” jest przeznaczone dla dzieci, które zaczynają przygodę z nauką i zabawą z rówieśnikami. Placówka znajduje się na ul. Danka 8 w dzielnicy Prądnik Biały w Krakowie. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę wychowawczą. Sale wyposażone są w m.in. scenę teatralną, instrumenty muzyczne, teatrzyk kukiełkowy. W naszym ogródku znajduje się plac zabaw wybudowany z myślą o potrzebach maluchów.

Kraków Przedszkole Prądnik
ul.Danka 8