Konstancin

Przedszkole Świat Dziecka w Konstancin Jeziornej

Przedszkole Świat Dziecka to nowoczesna placówka zlokalizowana w zielonej części Konstancina. W domku jednorodzinnym zaprojektowanym specjalnie na potrzeby przedszkola znajdują się przestronne sale dydaktyczne, leżakownia, sala do występów oraz własna kuchnia. Wokół budynku rozpościera się duży ogród z placem zabaw, także dzieci mogą bezpiecznie i swobodnie każdego dnia zażywać świeżego powietrza i aktywnie spędzać czas w otoczeniu przyrody.

Język angielski metodą immersji

Przedszkole Świat Dziecka realizuje w swoim programie jedną z najbardziej efektywnych form nauki dwujęzyczności – metodę immersji. Dzięki specjalnemu programowi nauczania, dzieci poprzez zabawę i kontakt z native speakerem podczas spacerów i codziennych czynności , uczą się swobodnego i intuicyjnego posługiwania językiem obcym.

Przedszkole posiada własną kuchnię

Dbamy aby nasze maluchy czerpały z jedzenia przyjemność. Posiłki przygotowywane są ze świeżych i jakościowych produktów zakupionych u lokalnych dostawców. Nasze potrawy przygotowywane są głównie w piecu konwekcyjnym, co pozwala uniknąć szkodliwego jedzenia smażonego na oleju. W razie potrzeby przygotowujemy również posiłki dla dzieci bezmlecznych i bezglutenowych. Nasze menu zostało ułożone przez dietetyków z Instytutu Żywności i Żywienia.

Bogata oferta edukacyjna

W naszym przedszkolu stawiamy na swobodny i wszechstronny rozwój naszych dzieci. Wykwalifikowana kadra realizuje ciekawy i zróżnicowany program, co stymuluje i pobudza u dzieci ciekawość poznawczą. Dzięki małym grupom jesteśmy w stanie w sposób indywidualny podejść do każdego malucha.

Oferujemy również bogatą gamę zajęć dodatkowych:

język chiński
taniec towarzyski
innowacyjne sztuki walki “młodzi wojownicy”
“sensorki” – zajecia z integracji sensorycznej
“fitness dla dzieci”
ceramika
eksperymenty na wesoło

Przedszkole jest czynne codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 18:00 oprócz Świąt i dni ustawowo wolnych.

Przedszkole Konstancin
Ścienna 148