Przedszkole Miejskie nr 32 w Bytomiu

Przedszkole Miejskie nr 32 mieści się niedaleko centrum miasta, jednak z dala od ruchu ulicznego, w samym sercu osiedla Arki Bożka. Sąsiaduje z rezerwatem przyrody Żabie Doły, gdzie dzieci mają okazję obserwować przyrodę o każdej porze roku. Przy budynku przedszkola mieści się ogród wyposażony w huśtawki, piaskownice, drabinki i inne atrakcje dla dzieci pozwalające na aktywne spędzanie czasu na świeżym powietrzu.
Przedszkole posiada pięć sal dla dzieci, w których odbywają się zajęcia edukacyjne. Przedszkole
dysponuje 125. miejscami w pięciu grupach.
Dzieci przebywają w przedszkolu pod opieką wykwalifikowanej kadry pedagogicznej, która w codziennej pracy wykorzystuje zdobytą wiedzę i umiejętności. Nauczycielki stale się doskonalą, poszerzając ofertę edukacyjną przedszkola. Wśród metod stosowanych w przedszkolu można wymienić: Metodę Dobrego Startu (Marty Bogdanowicz), metodę ruchu rozwijającego Weroniki Sherborne, aktywne słuchanie muzyki wg Batii Strauss, gimnastykę twórczą R. Labana, Edukację przez ruch D. Dziamskiej oraz wiele innych.
W przedszkolu odbywają się dodatkowe zajęcia z języka angielskiego, zajęcia taneczne oraz zajęcia sportowe z elementami judo.
Przedszkole jest czynne w godzinach 6.00 – 17.00

Arki Bożka 19
Przedszkole Pyza i Ja
Jako niepubliczna jednostka opieki nad najmłodszym dzieckiem, planujemy pełną ofertę zajęć - od typowej zabawy dla roczniaków, poprzez ćwiczenia o teatrze, naukę języka obcego, zajęcia zręcznościowe, spacery na łono natury, po ukierunkowane zajęcia mające na celu całościowy rozwój małego dziecka. Przedszkole Prądnik Biały zaprasza.

Przedszkole i Żłobek "Pyza i Ja" jest przeznaczone dla dzieci, które zaczynają przygodę z nauką i zabawą z rówieśnikami. Placówka znajduje się na ul. Danka 8 w dzielnicy Prądnik Biały w Krakowie. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę wychowawczą. Sale wyposażone są w m.in. scenę teatralną, instrumenty muzyczne, teatrzyk kukiełkowy. W naszym ogródku znajduje się plac zabaw wybudowany z myślą o potrzebach maluchów.

Kraków Przedszkole Prądnik
ul.Danka 8
Przedszkole Świat Dziecka w Konstancin Jeziornej

Przedszkole Świat Dziecka to nowoczesna placówka zlokalizowana w zielonej części Konstancina. W domku jednorodzinnym zaprojektowanym specjalnie na potrzeby przedszkola znajdują się przestronne sale dydaktyczne, leżakownia, sala do występów oraz własna kuchnia. Wokół budynku rozpościera się duży ogród z placem zabaw, także dzieci mogą bezpiecznie i swobodnie każdego dnia zażywać świeżego powietrza i aktywnie spędzać czas w otoczeniu przyrody.

Język angielski metodą immersji

Przedszkole Świat Dziecka realizuje w swoim programie jedną z najbardziej efektywnych form nauki dwujęzyczności - metodę immersji. Dzięki specjalnemu programowi nauczania, dzieci poprzez zabawę i kontakt z native speakerem podczas spacerów i codziennych czynności , uczą się swobodnego i intuicyjnego posługiwania językiem obcym.

Przedszkole posiada własną kuchnię

Dbamy aby nasze maluchy czerpały z jedzenia przyjemność. Posiłki przygotowywane są ze świeżych i jakościowych produktów zakupionych u lokalnych dostawców. Nasze potrawy przygotowywane są głównie w piecu konwekcyjnym, co pozwala uniknąć szkodliwego jedzenia smażonego na oleju. W razie potrzeby przygotowujemy również posiłki dla dzieci bezmlecznych i bezglutenowych. Nasze menu zostało ułożone przez dietetyków z Instytutu Żywności i Żywienia.

Bogata oferta edukacyjna

W naszym przedszkolu stawiamy na swobodny i wszechstronny rozwój naszych dzieci. Wykwalifikowana kadra realizuje ciekawy i zróżnicowany program, co stymuluje i pobudza u dzieci ciekawość poznawczą. Dzięki małym grupom jesteśmy w stanie w sposób indywidualny podejść do każdego malucha.

Oferujemy również bogatą gamę zajęć dodatkowych:

język chiński
taniec towarzyski
innowacyjne sztuki walki "młodzi wojownicy"
"sensorki" - zajecia z integracji sensorycznej
"fitness dla dzieci"
ceramika
eksperymenty na wesoło

Przedszkole jest czynne codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 18:00 oprócz Świąt i dni ustawowo wolnych.

Przedszkole Konstancin
Ścienna 148